Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera.

49 rakovic 60.

. Në ShesBlej.

.

shes blej Të gjitha Makina Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë John Deere.

et tjer ju mirpres. 155. class=" fc-falcon">Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje.

May 19, 2023 · class=" fc-falcon">Shitet Traktori Feguson 539 viti 96.

. Pjesët rezerve , 2076. .

. .

148.

49 rakovic 60.

👑 (@shes_blej_traktora) on TikTok | 45. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë.

044-799-773 ☎️ Viber : +38344799773 See less See less Shes & Blej - Online | BLEJ TRAKTORA MJETE BUJQESORE. BLEJ TRAKTORA MJETE BUJQESORE IMT 539 533 IMT 540 542 549 560 558 IMR 47 60 65 76 PER ME SHUM KONTAKTO Nr.

BLEJ TRAKTORA MJETE BUJQESORE IMT 539 533 IMT 540 542 549 560 558 IMR 47 60 65 76 PER ME SHUM KONTAKTO Nr.
.
Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje.

Gjeni Traktor, Moto-Kultivatorë, Makina lidhëse, Makina korrëse, dhe pjesë të ndryshme në shitje.

️Korrse bari per traktor ️190cm ne pune ️Me piston hapje mbyllje idraulike ️Shum komode dhe praktike ️Doppio sahan me 4 thika ️Viti 2019.

Shes traktorin me pllugj unlu 12 inch. Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera.

Traktori eshte deutz fahr agromaxx 60 viti 2017. . ️Korrse bari per traktor ️190cm ne pune ️Me piston hapje mbyllje idraulike ️Shum komode dhe praktike ️Doppio sahan me 4 thika ️Viti 2019. Traktorëpërdorur dhe të ri në shitje. .

148.

49 rakovic 60. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë.

.

️Korrse bari per traktor ️190cm ne pune ️Me piston hapje mbyllje idraulike ️Shum komode dhe praktike ️Doppio sahan me 4 thika ️Viti 2019.

merrjep.

39.

Shikoni njoftimet dhe gjeni gjithçka që ju nevojitet për të punuar tokën dhe pjesë të tjera.